Заявки

Онлайн-заявки

Вже є ім'я користувача та пароль для сайту Питання економіко-математичного моделювання?
Ввійти

Потрібно ім'я користувача та пароль?
Перейти до реєстрації

Реєстрація та вхід потрібен для подачі заявки та перевірки її статусу.

 

Повідомлення про авторські права

Автори, які подали матеріали на дану конференцію, приймають наступні умови:
а) Автори зберігають авторські права на свої роботи, в той же час дозволяють розмістити свої неопубліковані роботи поліцензії Creative Commons "Із зазначенням авторства", яка дає вільний доступ, право використання та поширення роботи із зазначенням авторства та її первісної публікації в рамках даної конференції.
б) Автори мають право откзаться від умов ліцензії Creative Commons і укласти окрему, додаткову угоду для не ексклюзивний або повторної публікакціі роботи (на приклад, публікація переглянутої версії з наукового журналу, розміщеної у відомчій бібліотеці або раннє опублікованій в книзі), із зазначенням її первісної публікації в рамках даної конференції.
в) Крім того, заохочується публікація і розповсюдження авторами своїх робіт онлайн (на приклад, у відомчих бібліотеках або на власних Інтернет-сайтах) в будь-який момент до або після конференції.

Заява про конфіденційність

 

Імена та адреси електронної пошти, введені на сайті конференції, будуть використані виключно для досягнення заявлених цілей конференції і не будуть доступні третім особам.